יום ג'


15 ביוני
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

בן אל: "מכוון הכי גבוה, לא מסתפק בפחות". ראיון

בן אל יושבייב הפך לנושא שיחה חם ברשת בזכות השיר הקודם "אולי תגידו", שלשום הוא הוציא את החדש "סודות" ולא מפחד לחלום: "יש כאלה שיש להם 5 מיליון צפיות ביוטיוב ויושבים בבית, אבל אני מופיע"

איברהים מודל חיקוי. בן אל איברהים מודל חיקוי. בן אל צילום: יח"צ
נתי לוי רביעי, 14 אוגוסט 2013 09:17

הזמר הצעיר בן אל יושבייב, מאור עקיבא, בן 24 נשוי פלוס ילד, מפלס דרך טובה באמצעות האינטרנט ומשחרר שיר דיכאון חדש שנקרא "סודות". זהו הסינגל השביעי שלו מתוך אלבום בכורה. כתב והלחין רונן מיכאלוב לעיבוד של מאיר משעלי.

בהצלחה מפתיעה, בעיקר בזכות הסינגל הקודם "אולי תגידו" הוביל אותו לפריצה אחרי 3 שנים בהם שיחרר סינגלים החוצה שלא זכו להצלחה גדולה. הקבוצה שבה אפשר לשייך אותו היא של זמרים כמו מאור אדרי, מתן גלילוב ואחרים שדומים לו בדרך ובסגנון, "משייכים אותי לשם, אבל אני לא רואה את עצמי שייך לאף קבוצה", אומר בן אל בראיון ראשון לבטריבונה, "אני זה אני" הוא קובע. "יש לי את הייחודיות שלי אני פונה לכל הקהלים. אני שר את מוזיקת הנשמה שאליה אני מתחבר. המודל לחיקוי שלי הוא איברהים מטורקיה, אבל הלחנים שלי מקוריים".

הזמרים הישראליים שהוא אוהב הם עופר לוי, אייל גולן שלמה ארצי. שמו הפך לנושא שיחה חם ברשת בעיקר בגלל "אולי תגידו" איתו השיג יותר ממיליון וחצי צפיות, זאת בארבעה חודשים בלבד. מספר מבלבל מאוד.

אין כאן זיוף צפיות?
"אין לי אינטרס כזה, אני עובד עם חברה מכובדת "סינגלס". השיר החדש שלי תוך 24 שעות השיג 30 אלף צפיות, אם הייתי מזייף הייתי עושה את זה כבר בשירים הקודמים. יש זמרים שיש להם 5 מיליון צפיות אבל יושבים בבית. אני עובד, מופיע הרבה בזכות "אולי תגידו", כי מזמינים אותי ולא בגלל שאני מבקש".

באיזו תדירות?
"2-3 פעמים בשבוע, במועדונים באירועי שמחות, איפה שמזמינים אותי", אומר בן אל, והתיאבון אצלו מסתבר רק נפתח: "בשנת 2014 אני מתכננים להוציא את אלבום הבכורה, ואז אני מכוון הכי גבוה שאפשר, לא מסתפקים בפחות, הופעות בהיכלי תרבות ובכל מקום". 

האזינו לשיר החדש של בן אל - "סודות":

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם