יום ש'


30 במאי
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

בן אל תבורי נפגש לדואט עם אבא שימי

לאחר מספר שנים של קריירה עצמאית בה הצליח בן אל תבורי להגיע להכרה ארצית, לראשונה בקריירה שלו, הוא נפגש לדואט עם הסמל המסחרי שגרם לפריצתו המהירה- אבא שלו (שימי תבורי).

בן אל ושימי תבורי בן אל ושימי תבורי
מערכת האתר שני, 28 ינואר 2013 12:14

הזמר הוותיק ובנו הצעיר מוציאים היום דואט חדש "להעניק לך אהבה", אשר כתב והלחין בן אל תבורי בעצמו. בן אל תבורי שישתחרר בקרוב משירות החובה בצה"ל, מתכנן להתרכז באיסוף חומרים וסגירת אלבומו השני וכצעד מקדים הוא נעזר באבא והשניים מבצעים דואט אהבה חדש.

עם צאת השיר אמר היום בן אל- "האמת שכתבתי את השיר לא חשבתי על דואט,רציתי לכתוב לאבא .ידוע שהוא פרפקציוניסט לא קטן ובררן גדול והתחלתי לעבור על חומרים ישנים שלו כדיי להבין למה הוא יתחבר, תוך הבנה שהמוסיקה החליפה פנים וחייבים לשלב אלמנטים עדכניים".

עוד הוסיף בן אל- "ניסיתי להימנע מדואט, גם כי אבא הוא אחד הקולות הגדולים שקיימים ואני עוד לא עשיתי רבע מהדרך שהוא עבר וגם כי התקשורת חיכתה לזה ולא רציתי להיות צפוי. כבוד הוא לי שאבא מבצע יצירה שלי ושזה בדואט, אין מאושר ממני".

גם שימי תבורי לא נשאר אדיש ושחרר תגובה- "כשבן אל הביא לי את הסקיצה התרשמתי מאוד... אחרי הקלטת הסקיצה הראשונה ברק המעבד הציע שנקליט אותו דואט והסכמתי לראשונה יצרנו משהו ביחד ונהנינו מאוד בהקלטות .הוא מאוד מזכיר לי את עצמי בגילו יש לו את התשוקה והאהבה למוסיקה שהיתה לי ואני שמח על כך".

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם