יום א'


07 ביוני
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

בלעדי: תמונות מהאירוע שעומד במוקד פרשת אייל גולן

חשד שאייל גולן קיים יחסי מין עם קטינה באירוע שהתקיים במועדון הממילא בתל אביב. אביו שהיום הוארך מעצרו צולם עם אחת מהנערות. מאור אדרי שזומן לתת עדות עקב נוכחותו גם כן באירוע, מסר לחוקרים: "הקשר עם גולן הוא בגדר 'שלום שלום' ולא יותר"

דני ביטון ואחת הקטינות דני ביטון ואחת הקטינות צילום: אלכס שוורץ, בטריבונה
מערכת האתר חמישי, 21 נובמבר 2013 09:35

הפרשה שמסעירה את המדינה: במועדון תל אביבי במסיבה רחבת היקף שכוללת ידוענים מהברנז'ה: אייל גולן, אביו דני ביטון, מאור אדרי והיחצן שמעורב, שלל פליטי ריאליטי, וזמרים נוספים מהתעשיה. חלקם זומנו אמש לחקירה ארוכה ומתישה שארכה מעל לעשר שעות רצופות והתרכזה בין היתר באירועי הליל במועדון.

על פי החשד אייל גולן קיים יחסי מין עם אחת הנערות שהייתה קטינה בת 16. גולן סיפר לחוקרים שאכן היו יחסי מין עם הנערה אך הוא לא ידע את גילה. אמש הוא שוחרר למעצר בית לחמישה ימים בתנאים מגבילים וכבר היום זומן בשנית לחקירה.

גם הזמר מאור אדרי בעקבות נוכחותו באירוע שעומד במוקד הפרשה, זומן לחקירה בה נדרש למסור את גרסתו למסיבה הלילית במועדון וחשד ששכב עם נערה. אדרי מסר שאין לו שום קשר לפרשה והיכרות עם גולן היא בגדר "שלום שלום ולא יותר", וכן לעולם לא השתתף במסיבות קריוקי שהפכו למסיבות חשק.  בתום החקירה שוחרר לביתו בלי הגבלות. 

בתמונות נוספות נראה מתועד אביו של גולן, דני ביטון, מחובק עם נערה שהם יושבים על ספה במתחם ה VIP של המועדון. לבקשת המשטרה האריך בית המשפט את מעצרו עד תום ההליכים.

צילום: בטריבונה
דני ביטון ואחת החוגגות. צילום: בטריבונה

צילום: בטריבונה
שתי הקטינות מתוך הפרשה. צילום: בטריבונה

Mamila-TelAviv 107
אחת הקטינות מתוך הפרשה ביקשה להצטלם עם אדרי. הוא הסכים. צילום: בטריבונה

2
אורחים לא רק מהברנז'ה, גם פליטי ריאליטי מתעשיית הבידור. באמצע- היחצ"ן ששוחרר למעצר בית. צילום: בטריבונה

(צילום: אלכס שוורץ, בטריבונה) 

הבהרה- אין להעתיק או להפיץ תמונות אלה לשום שימוש חיצוני לרבות מסחרי / תקשורתי.

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם