יום א'


23 בפבואר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

בועז שרעבי לימינו של נתניהו: "אין טוב ממנו"

הבחירות מתקרבות, ובועז שרעבי בין הזמרים הימניים הבודדים שמדבר פוליטית ונחשב לתומך מובהק של רה"מ נתניהו עולה בראיון למתקפה נגד שאר המתמודדים: בוז'י – "אבא שלו היה טוב יותר", ציפי- "מה שאמרה על ביבי הגעיל אותי", לפיד- "עוד לא התחיל וכבר קפץ גבוה מדי". ומה הוא חושב על בנט וכחלון?

שרעבי. תומך מובהק בנתניהו שרעבי. תומך מובהק בנתניהו צילום: יח"צ
בטריבונה שבת, 03 ינואר 2015 17:51

לרוב אנחנו עדים בכל מערכות הבחירות שהזמרים בעלי הדעות הימניות שומרים אותם לעצמם וממעטים לפתוח אותם בפומבי (אלא אם הם מקבלים תשלום על הופעה), בעוד שזמרים מהצד השמאלי של המפה הפוליטית דווקא שמחים לשתף את דעותיהם היוניות ולבקר את הצד השני כמה שיותר. הזמר הוותיק בועז שרעבי שעומד לקראת שחרור אלבומו החדש, התראיין בסוף השבוע האחרון לעיתון "מעריב" אצל העיתונאי יעקב בר און, ועלה למתקפה פוליטית שלא תשאיר אצלכם סימני שאלה במי הוא יבחר בקלפי בבחירות הקרובות שייערכו בחודש מארס.

שרעבי נחשב לתומך וותיק של רה"מ בנימין נתניהו, שזה אף התארח בהופעתו בקיסריה כשהיה עוד ראש האופוזיציה, נשאר נאמן לצידו: "לא נראה לי שיש כאן מישהו עם כושר הנהגה כמוהו", אמר שרעבי וממשיך לגונן: "אהבת השררה היא שדוחפת את שמתנגחים בביבי. תולים בו את האשמה על ערעור היחסים עם ארה"ב? זה שטויות ומשחקים דיפלומטיים. אמריקה הייתה ותישאר איתנו".

לגבי שאר המתמודדים שרעבי נשמע כבר הרבה פחות נחמד: "בוז'י לא ברמה של אבא שלו, הנשיא חיים הרצוג, שבלי קשר לשיוך המפלגתי שלו הערכתי אותו. יאיר לפיד? "עוד לא התחיל וכבר קפץ גבוה מדי". באשר לציפי לבני שיתף שרעבי בסיפור שהכיר את אביה ואותה כילדה קטנה, וגם הוא כמו רבים לא נהנה לראות את הופעתה בתכנית "מצב האומה": "אני מבחין אצלה התלהמות... הדברים שאמרה על ראש ממשלה בטלוויזיה לא חשוב אם זה נאמר בקומדיה, בסאטירה או בפארודיה. יש גבול לכל דבר. מה שהיא אמרה על ביבי הגעיל אותי".

בראיון גם דיבר שרעבי על יו"ר מפלגת "כולנו" משה כחלון: "הוא עלא כיפאק. עשה עבודה יפה בתקשורת ואז נסוג אחרונית... אולי הוא בחור נחמד אבל אין בכך לומר שהוא הולך להיות מנהיג האומה". על נפטלי בנט הוסיף שרעבי בציניות: "שיהיה שר ההתיישבות, מה הוא רוצה יותר?". 

בועז שרעבי ביבי בחירות 2015
בועז שרעבי (צילום: יח"צ) 

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם