יום ש'


06 ביוני
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

בוטל סיבוב הופעותיו של מאור אדרי בארה"ב

פרסום ראשון: הזמר מאור אדרי לא קיבל ויזה לארה"ב. סיבוב ההופעות שהיה אמור לערוך בשבוע הבא בוטל, רוכשי הכרטיסים למופעים שהתבשרו על כך בימים האחרונים נקראו לקבל את כספם בחזרה. מטעם מאור אדרי נמסר: "הביטול, מסיבות מנהלתיות"

קיבל את הבשורה באכזבה גדולה. מאור אדרי קיבל את הבשורה באכזבה גדולה. מאור אדרי צילום: אלכס שוורץ, בטריבונה
נתי לוי חמישי, 21 מאי 2015 19:25

הלם בסביבת מאור אדרי: שגרירות ארה"ב בישראל הודיעה לאדרי כי סירבה להעניק לו אשרת עבודה לקיום הופעותיו שתוכננו להיערך בשבוע הבא בתאריכים 26.5-1.6. אדרי היה אמור לנסוע כבר בסוף השבוע הזה אך קיבל חתימה שחורה על הויזה, ונאלץ לבטל את כל ארבעת הופעותיו שכבר נקבעו בנו-יורק, מיאמי, לוס אנג'לס ולאס וגאס. אדרי וסביבתו קיבלו את הבשורה המרה בתדהמה רבה, לאחר שחיכו זמן רב לערוך את מסע ההופעות הראשון שלו באמריקה.

כזכור, רק בחודש מארס השנה נאסרה כניסתו של אייל גולן לארה"ב והוא נאלץ לבטל את ההופעות המשותפות שתוכננו עם שרית חדד. מי שעוד קיבלו את העניין באכזבה גדולה הם מעריציו של אדרי בקהילה היהודית, שני ג'ניפר, תושבת העיר נו-יורק, סיפרה ל-בטריבונה: "רכשתי  כרטיסים להופעתו של מאור אדרי ולפני מספר ימים התקשרו אליי ממשרד הכרטיסים והודיעו לי להגיע כדי לקחת את כספי בחזרה, כי סיבוב ההופעות שלו מבוטל. חיכיתי חודשים להופעה הזו ואני מצטערת מאוד שזה לא יצא אל הפועל", הוסיפה. כסוג של תגובה נגדית לרכך את המכה יצא אדרי בשבוע הזה בקמפיין פרסום נרחב להופעתו הקרובה באמפי אשדוד ב-24/6.

לטענת מאור אדרי ואנשיו, הסיבה לביטול המסע היא עניין טכני בלבד. "מסיבות מנהלתיות וטכניות בשל בעיה של אשרת כניסה לארה"ב", נמסר ממשרד יחסי הציבור 'זיו תקשורת', "המופע נדחה לתאריך חדש שיתפרסם בקרוב".

מחברת "מאור אדרי הפקות" מסרו ל-בטריבונה בתגובה: "מאור אדרי הפקות מבקשים את סליחת כל רוכשי הכרטיסים ומבטיחים כי סיבוב ההופעות ייערך בקרוב".

מאור אדרי ביטול הופעות בארצות הברית
כרזת המופע בארה"ב. מסע ההופעות של אדרי בוטל 

>> אליקו צריך לבקש סליחה בגלל "לב קבור"

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם