יום ד'


18 בספטמבר
 • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
  עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
 • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
  עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
 • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
  ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

"דודו אהרון ניסה להוריד ראסיה לאביו"

אמרגנו לשעבר של דודו אהרון תוקף: הוא בובה על חוט של החברה. לא תומך בהוריו ונותן להם להמשיך לעבוד בניקיון. "אתה רואה את אייל גולן או משה פרץ נותנים להורים שלהם לעבוד ככה?", אומר אייל מלכא בראיון ארסי במיוחד

דודו אהרון ואייל מלכא. עכשיו במלחמה של ממש דודו אהרון ואייל מלכא. עכשיו במלחמה של ממש צילום: מתוך האינסטגרם
בטריבונה חמישי, 19 מאי 2016 15:15

הפרשה של דודו אהרון, אמרגנו לשעבר והסכסוך עם הוריו מסרבת לרדת מהכותרות. בראיון שיתפרסם מחר עם אייל מלכא במוסף "7 לילות" עם העיתונאי רז שכניק הוא שולח האשמות חמורות נגד הטאלנט הפורש.

לטענת מלכא מאחורי הסכסוך שהגיע לכדי תביעות ענק זה כלפי זה עומדת ארוסתו של דודו, שיר רוזנלבום. "דודו לא עושה מהלכים לבד, צריך מישהו שיניע אותו. החברה שלו מנוווטת אותו לפי רצונה. דודו היום הוא בובה על חוט. היא עומדת מאחורי כל המהלכים שלו. היא הרחיקה אותו מהמשפחה שלו, מהחברים שלו, ממני".

c8d7ea8af6aec31c4a276aede1d6de74 XL

על הריב עם הוריו אמר: "התברר ששיר אמרה לשומר בבניין לא להכניס את ההורים של דודו. אז דודו ירד למטה, הוציא את ההורים מהלובי של הבניין, והם דיברו בחוץ. אבא שלו סיפר לי שהוא ניסה לנזוף בו ואמר 'איך אתה לא מכבד את ההורים שלך? משאיר אותנו בחוץ בקור?' דודו דחף אותו וניסה להוריד לו ראסיה לפנים".

טענה נוספת של מלכא בראיון שדודו אהרון המשיך לתת להוריו לעבוד בניקיון.  "הייתי אומר לדודו 'תדאג לאמא שלך, מה אתה נותן לה לעבוד כמנקה תמורת 3,000 שקל לחודש ומה אתה נותן לאבא שלך לעבוד כמנקה רחובות? אתה רואה את אייל גולן או משה פרץ נותנים להורים שלהם לעבוד ככה?"

מוטי קהירי, עורך דינו של אהרון, מסר בתגובה לדבריו של מלכה: "החלטתו של אהרון לעזוב את מלכא נבעה מחוסר היכולת והאימפוטנציה המקצועית שלו. דודו אהרון תמך וממשיך לתמוך בבני משפחתו, ואת ענייניו המשפחתיים ינהל באופן פרטי ולא בתקשורת".

(צילום: יח"צ)

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם

הגיבו לכתבה

תגובות
(7 תגובות)
תגובות

 • תגובה- .

  לא מאמינה לאף מילה של המלכא הזה

  . שבת, 21 מאי 2016 17:58
  דיווח
 • תגובה- הרוש שולמית

  דודו שכח מי גידל אותו שלמען בחורה שחירפנה את החיים ואת הקריירה שלו. חבלללל שהוא מוותר על משפחתו וציפורה לא פריירית אמא תמיד יש לה את התחושות הנכונות. אישהנאםשר להחליף אמא בחיים לא.

  הרוש שולמית שישי, 20 מאי 2016 17:34
  דיווח
 • תגובה- דודו אהרון הוא נשמה

  די ללכלך על דודו הקנאה אוכלת לו את הלב שהוא יצליח ולא יראה מזה שקל

  דודו אהרון הוא נשמה שישי, 20 מאי 2016 10:47
  דיווח
 • תגובה- דליה

  דודו אהרון שכח מאיפה הוא בא זאת הבעיה אסור להתנהג ככה לאמא ואבא אף פעם ולא משנה מה

  דליה חמישי, 19 מאי 2016 19:38
  דיווח
 • תגובה- עזרא

  אמרגן אתה פשוט מלכלך על דודו כואב לך שהוא זרק אותך .כנראה שהוא צדק ..דודו תעשה מה שנכון לך אל תעשה חשבון לאף אחד .

  עזרא חמישי, 19 מאי 2016 17:09
  דיווח
 • תגובה- שלומית

  אמרגן דפוק איפו כתוב שבן צריך לפרנס את הוריו גם אני עבדתי קשה שהבן שלי יהיה רופא ואני לא מחקה בכלל שהבן שלי הפרנס אותי חס ושלום טוב שדודו עזב אותו מארגן דפוק וסכסכן מאוד !!!איפו היתה עד עכשיו דודו??תעשה מה שבלב שלך רוצה אתה בחור גדול ולמארגן לפס לך ציפור לדש בלי לסכסך!!

  שלומית חמישי, 19 מאי 2016 17:08
  דיווח
 • תגובה- חן

  אייל מלכא עשה את דודו אהרון בלי אייל הוא היה מוכר בהום סנטר

  חן חמישי, 19 מאי 2016 15:53
  דיווח