יום ג'


20 בנובמבר

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

חדש בקהילת המוזיקה

איציק קלה לאישתו ציונה: קורא אלייך

לאחר הפיגוע המצער במהלך מבצע "עמוד ענן" בו נפצעה ציונה שבו אנושות, איציק קלה מוציא היום שיר במיוחד לכבודה. ציונה אשר חזרה להכרה עדיין נמצאת בתהליך שיקום שצפוי להיות עוד ארוך ואיציק קלה מחזק היום את ידה עם שירו החדש.

איציק קלה איציק קלה
מערכת האתר שלישי, 11 דצמבר 2012 02:00

השיר החדש "קורא אלייך" אשר נושא בתוכו טקסט מרגש ומצמרר, יוצא היום כסינגל חדש של איציק קלה בדרך לאלבומו הקרוב. מי שאחראי על מלאכת העיבוד לשיר המרגש הוא ציקי זנתי, כאשר את השיר כתבו והלחינו עמרי סבג ומשה אברג'יל במיוחד עבור איציק קלה ללא קשר לפיגוע והיום השיר מקבל משמעות אדירה, כאשר קלה בוחר להקדיש אותו לאישתו ציונה שנפצעה בפיגוע.

כזכור במהלך החודש שעבר, נפצעה ציונה קלה בעת שנסעה ברכבה באחד הכבישים באיזור ירושלים ומטח של אבנים הושלך לעברה. אבן אחת וגדולה במיוחד ניפצה את השמשה הקדמית ופגעה ישירות בפניה של ציונה שנפצעה אנושות. ציונה שהובהלה לבית החולים נכנסה לטיפול נמרץ כשהיא מחוסרת הכרה ובשבוע שעבר היא פקחה את עיניה לראשונה.

כעת איציק קלה מוציא את שירו החדש "קורא אלייך" אשר מוקדש לאישתו ציונה. בהזדמנות זאת, מבקש איציק קלה להודות לאלפי האנשים והחברים על התמיכה, החום, הדאגה והאהבה. ויחד עם כולנו מתפלל להחלמתה המהירה ולרפואה שלמה של ציונה אשתו.

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם

הגיבו לכתבה