יום ו'


17 בינואר
 • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
  עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
 • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
  עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
 • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
  ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

לשון הרע לא מדבר אלי- איציק דדיה בסינגל חדש

"לשון הרע לא מדבר אלי"- הזמר איציק דדיה בסינגל חדש בדרך לאלבומו השני. למילים של דוד הלפרין וללחן של אלי כהן, לצד עיבוד והפקה מוזיקאלית של אלי כהן ואיצי ברי.

מערכת האתר חמישי, 08 נובמבר 2012 02:00
איציק דדיה איציק דדיה

לשם השלמת אלבומו השני, יוצא איציק דדיה בסינגל נוסף כאשר הוא משתמש בסולגן הידוע של הרב רפאל הלפרין ז"ל.

דירוג הגולשים:
 • מילה מהספה (עורך מוסיקאלי):

  אני לא יודע אם אפשר לקרוא לסינגל החדש של איציק דדיה "שיר", מדובר באוסף של 11 מילים שחוזרות על עצמן בחיבור של מיקס. אני רואה פה ניסיון ליצור גימיק בהשראת הרב הלפרין ז"ל ומה גם שמהות הסלוגן אכן מבורכת, אבל עם כל הכבוד- זה לא שיר.

 • מילות השיר:

  לשון הרע לא מדבר אלי / נצור לשונך מרע ושפתך מדבר מרמה

 • ביוגרפיה:

  איציק דדיה, זמר צעיר ומוכשר בפאתי המוסיקה החסידית, מאופיין בעשיית מוסיקה בעלת תוכן דתי אך בהגשה מודרנית אשר מקבילה למוסיקה הים-תיכונית.
  בשנה שעברה הנפיק איציק דדיה את שירו הראשון ("והעיקר שנהנה"), השיר זכה להצלחה ולא רק בתחנות הרדיו החסידיות אלא בכלל התקשורת הישראלית. בעקבות החשיפה המיוחלת יצא איציק דדיה לסבב הופעות קצר בקהילות היהודיות בדרום אמריקה, ושם יצר לעצמו טבעת אוהדים ראשונה. כשחזר הופתע דדיה כאשר חובר ע"י מקורביו עם האמרגן 'דוד פדידה' ("אוף שימחעס", "להקת קינדרלך" ועוד) פדדיה נרתם לחיבור המיוחד והמריץ את עבודתו לקראת אלבומו הבכורה.
  דדיה אשר רק בן 17 ומתגורר עם משפחתו בעיר נתיבות, זכה מהר מאוד לכינוי ממקורביו אודות למראו ואופי שירתו- 'חוזליטו' הישראלי.
  כעת לאחר שסגר דדיה את אלבום הבכורה שלו "עם ישראל חי" וזכה לחשיפה תקשרותית רחבת הקיף ולמחמאות בקרב חובבי המוזיקה שלו, הוא עומל לקראת אלבומו השני ויוצא בסינגל נוסף כאשר הוא משתמש בסולגן הידוע של הרב רפאל הלפרין ז"ל.

 • הורדת סינגל: Array
 • האזנה בסלולר: Array
 • האזנה באתר חיצוני: Array

לשון הרע לא מדבר אלי- איציק דדיה בסינגל חדש