יום א'


05 ביולי
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

אייל גולן: "אני מרגיש תלוי בכיכר העיר"

אייל גולן מפרסם מכתב פתוח בו כותב על התקופה הקשה שעוברת עליו בעקבות הפרשה ומגיב להאשמות: "דמי נישפך ואני נמצא תלוי בכיכר העיר על חבל גדול וכל אדם שעובר זורק עלי לבנה.. טעות בשיקול דעתי בבחירת האנשים הקרובים אליי.. מפח הנפש שלי שרציתי אבא". המכתב המלא 

טעות בבחירת האנשים. אייל גולן מגיב טעות בבחירת האנשים. אייל גולן מגיב צילום: בטריבונה
אייל גולן שלישי, 04 פברואר 2014 14:15

מכובדיי, 

התכוונתי לכנס מסיבת עיתונאים ולדבר מליבי, אך מכיוון שפרקליטות מחוז תל-אביב–פלילי עדין לא סיימה את עבודתה, אני מנוע מכך ומכבד את ההליך. בשלושת החודשים האחרונים אני עובר ימים קשים מאוד. אני מודע לכך שהציבור בישראל כועס ומבולבל לחלוטין ממה שקרה וצר לי על כך.

הימים הם ימים קשים עבור ילדי, אימי ואני עצמי. נקלעתי לסיטואציה מאוד מאוד קשה ולא נעימה. מצד אחד מתלוננות, שהעידו נגדי במשטרה ולאחר מכן, הובהר כי העידו עדות שקר. לצערי הרב, בשל העדויות, שהודלפו לציבור נוצר מצב אבסורדי ומבלבל כאילו אני עשיתי מעשים שלא יעשו. ברצוני להבהיר, כי מעולם לא עשיתי מעשה שלא יכבד אישה או גבר במדינת ישראל.

אייל גולן
אייל גולן מגיב (צילום: בטריבונה)

לצערי, מי שקרא את העדויות קרא אכן עדויות, אך לאחר מכן אותם אנשים שהעידו נקראו לעדות נוספת באזהרה לדבר שקר. ברצוני להבהיר, כי חוץ ממקרה אחד, שהיתה סיטואציה מביכה עליה העדתי במשטרה, במסגרתה הגיע אבי לביתי יחד עם שתי נשים, ללא ידיעתי והסכמתי. בין שתי הנשים היתה בחורה, שהעידה שהיתה בת 12 ואחרי מספר דקות חשדתי, שמדובר בבחורה צעירה יותר. שאלתי אותה ביוזמתי בת כמה היא והיא הודתה בפני כי היא בת 2..1, באותו רגע עזבתי מיד את הדירה, על מנת שלא לפגוע בכבודה.

לצערי הרב, במהלך השנים היו מסביבי מספר אנשים, אשר נדהמתי לגלות שהשתמשו בשמי לשווא לדברים שלכאורה נראים פסולים מיסודם, וזה נוגד את האני מאמין שלי. כל חיי כיבדתי נשים וגברים בכל דרך. לצערי הרב, אני מבין היום, שכמה אנשים שהיו מסביבי לא הלכו בדרך שלי. כשאתה נמצא בפיסגה אתה לא מסתכל ימינה ושמאלה ואתה מתמקד בעשיה, באהבת הקהל ואולי לפעמים מסתנוור, אבל נוצר מצב שאנשי האמון שלך עושים דברים שלא יעשו ואני מצר על כך מליבי. כמובן שאת האנשים הללו פיטרתי באופן מיידי מחברת ליאם הפקות.

"הטראומה שעברתי בשדה התעופה לא תשכח" 

עצוב לי לראות את ילדי ואת אימי היקרה עוברים תקופה כל כך קשה, שמשפיעה על החיים של כולנו. בתקופה הקרובה אתמקד במוסיקה שלי ואני מקווה שהציבור הישראלי יבין שאולי היתה טעות בשיקול דעתי בבחירת האנשים הקרובים אלי, בכמיהה שלי ליחסים טובים עם אבא שלי שנטש אותי בגיל צעיר, אבל לא יותר מכך. מסתבר שכל אדם גם אם קוראים לו אייל גולן והוא זמר בישראל רצה ורוצה גם את אבא שלו על ידו, אך לצערי הרב טעיתי בכך. מפח הנפש שלי גדול ביותר – רציתי אבא!!!

בהזדמנות זאת ברצוני לבקש מכל אנשי התקשורת, שמלווים את הפרשה הזאת לנסות ולבדל ביני ולבין האחרים בפרשה. אני חייב לציין, שהטראומה שעברתי בשדה התעופה בחזרתי לישראל לא תשכח מליבי עוד הרבה שנים. אני לא מאחל את זה לאף ישראלי. עברתי ביקורת גבולות וביקורת המכס כאחד האדם, כפי שאני עושה תמיד,כשהייתי במכונית רדפו אחרי כאחרון העברינים במדינת ישראל. אינני מבין את הדרך ואת ההתנהגות.

אני מרגיש בתקופה האחרונה שדמי נישפך ואני נמצא תלוי בכיכר העיר על חבל גדול וכל אדם שעובר זורק עלי לבנה ואיני יכול להגיב על כך. אני רוצה להתנצל בפני אימי, ילדי, קהל המעריצים שלי ותושבי מדינת ישראל על התקופה האחרונה ששמי לא יורד מהכותרות בנושאים לא נעימים ולא כפי שהיה מקובל בנושאים של המוסיקה והשירים שלי, כואב לי על כך מאוד.

ברצוני להודות לרשויות החוק במדינת ישראל כי הם עושים ככל שיכולתם לסיים את הפרשה באופן המהיר ביותר. 

אייל גולן מגיב
המכתב של אייל גולן. צילום 

>> דעה: התנפלות על אייל גולן פרועה וברוטאלית

>> סיקור נרחב: אייל גולן נלחם על הקריירה


ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם