יום ו'


18 בספטמבר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

אייל גולן: מתחשב, רגיש ונוטה להיפגע מהר

מיוחד לבטריבונה: הפרסנולוגית שירלי אהרון ניתחה את אישיותו של אייל גולן על פי תווי פניו וגילתה שקבלת ההחלטות אצלו מחושבת וטובה. הגבות מעידות שהוא אוהב להיות במרכז העניינים, רק אל תרגיזו אותו כי הוא אדם שנוטה להיפגע מאנשים אחרים, מה שגורם לו להילחם ולהוכיח. לגבי השיפוט "באייל גולן קורא לך"? זהיר מאוד ומצליח להעביר ביקורת שלילית מבלי לפגוע בצד השני

צילום: יח"צ צילום: יח"צ אייל גולן באבחון תווי פנים
שירלי אהרון שישי, 10 פברואר 2012 11:11

לפני שאתם מחליטים לגבי אמיתות האבחון, כדאי לקרוא את הנתון הבא: מחקר סטטיסטי בחסות אוניברסיטת קליפורניה ואורוגון הראה תוצאות התאמה מדהימות של 92% בין תווי הפנים לתכונות האופי. שירלי אהרון היא שותפה בחברת סטארט-אפ מהמובילות בתחומה העוסקת בפרסונולוגיה, אבחון אופי, דרכי התנהגות ותגובה של אנשים על פי מבנה הפנים שלהם. אז מה אומרות העיניים, הגבות והאף לגבי הזמר הלאומי? האבחון המלא מוצג כאן לפניכם.

כישורים חברתיים:
מבנה הגבות מעיד על יכולת חברתית גבוהה מאוד, גם בצעירותו אייל היה בחור חברותי, אשר אהב להיות במרכז העניינים ולמשוך את מלוא תשומת הלב מהסובבים אותו. עומק הגוון של עיניו מעיד על היותו אדם נמרץ המקרין שמחת חיים לסובבים אותו ומושך אליו אנשים רבים, אייל תמיד היה מוקף בחברים, כאשר חברות אצלו היא בלב ובנפש ובדרך כלל לכל החיים.

אייל גולן אבחון תווי פנים
אינטליגנציה רגשית:
מבנה העיניים של אייל מעיד על יכולת מדהימה להתחבר לרגשותיהם ותחושותיהם של הסובבים אותו, הוא מגלה אמפטיה רבה וחש צורך לעזור ולסייע כל הניתן. המרחק הקצר בין השפה העליונה ובסיס האף מעידים על כך שאייל הינו אדם רגיש מאוד, הנוטה להיפגע מדברי אחרים אבל דווקא נתון זה מניע אותו קדימה כדי להוכיח לעצמו ולאחרים כי הוא מסוגל להמשיך למרות הכל.

לכן כאשר הוא מוצא את עצמו בסיטואציה בה עליו להעביר ביקורת על אחרים הוא זהיר מאוד, רגיש מאוד ומצליח להעביר ביקורת שלילית מבלי לפוגע בצד השני. מבנה הפנים שלו מעיד על שינוי מהותי שעבר מצעירותו ועד היום אם בעבר היה אדם עקשן אשר נוטה לעמוד על שלו כיום החיים לימדו אותו להקשיב ולפתור קונפליקטים בדרכי נועם מתוך הקשבה ודו שיח ולא מתוך כוחנות ווכחנות.

דרך קבלת החלטות:

מבנה המצח הישר שלו, העיניים שמכסות על העפעף והסנטר מעידים על היותו אדם מאוד שקול אשר בד"כ נוטה להגיע להחלטות שקולות לאחר שווידא, בדק ושאל אין ספור שאלות כדי לקבל את התמונה הכללית, במטרה לגבש מסקנה ודרך פעולה אייל זקוק לפרק זמן מסוים כדי לנתח ולהפנים את כל המידע שצבר ורק לאחר שבחן את כל החלופות האפשריות הוא מסוגל להגיע להחלטה ולבחור את הדרך הנכונה עבורו.

עמידה ביעדים אישיים:
מבנה האף של אייל מעיד על אדם עצמאי מאוד חדור מוטיבציה להצליח הוא אינו ממתין לדברים שיקרו אלא פועל רבות ונמרצות וברגע שהציב לעצמו מטרה הוא יפעל במרץ להשיג אותה, שום דבר לא יעצור אותו או לחילופין ירפה את ידיו בדרך להשגת מטרתו. המרחק בין העיניים שלו מעידים על כך שהוא ממוקד מטרה ובכל פעם הוא מציב לעצמו יעד ספציפי ומשיג אותו.

סיכום:
סוד הצלחתו של אייל נובעת מהיכולת שלו להציב לעצמו מטרות ברורות ממוקדות וברות השגה, ולאחר שהשיג מטרה אחת הוא עובר למטרה הבאה וכך לאט אבל בנחישות רבה הוא מצליח להגשים את כל חלומותיו, מה שמיוחד באייל זו היכולת להפוך למטאור תקשורתי ועדיין לשמר את עובדת היותו אדם רגיש, קשוב ומתחשב כאילו היה אדם מן השורה.

צילום: יח"צ


ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם