יום ש'


06 ביוני
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

אביהו מדינה: "אייל גולן לא מייצג שום דבר לאומי"

התבטאות מפתיעה של אביהו מדינה על אייל גולן: "אייל גולן אינו זמר לאומי, יש לא מעט זמרים שהם לפניו לאומיים, בוודאי יהורם גאון... הוא לכל היותר זמר שיש לו הרבה מעריצים"

"אייל גולן לא זמר לאומי", אביהו מדינה  "אייל גולן לא זמר לאומי", אביהו מדינה צילום: יח"צ
נתי לוי שבת, 12 אוקטובר 2013 17:59

אייל גולן אביהו מדינה

לאביהו מדינה יש חלק חשוב ובלתי נפרד בגילויו ודרך הפיכתו של אייל גולן לזמר מוביל, אך סביר להניח שאת הדברים שאמר מדינה בראיון לעיתון "סופהשבוע" והתפרסמו בגיליון האחרון, לא יתקבלו בהתלהבות בביתו של גולן במגדלי YOO.

"אם הזכרת זמר לאומי", אמר אביהו מדינה, "אז בניגוד לתואר שמנסים להדביק לו, אני לא רואה באייל גולן 'זמר לאומי'. הוא לכל היותר זמר שיש לו הרבה מעריצים. יש לא מעט זמרים שהם לפניו לאומיים: בוודאי יהורם גאון. אייל שר שירים על בינו לבינה ולא מייצג שום דבר לאומי".

מדינה הוציא לאחרונה את אלבום האולפן החדש, ואינו שבע רצון מהנעשה בג'אנר המזרחי. בראיון לכתב יעקב בר און הסביר גם מדינה את תרומתו הקריטית לקידומו של גולן. "בתקופה שהוא היה עדיין רצף, שמעתי אותו שר באיזשהו מרתף בראשון. כששאלתי אותו אם יהיה מוכן לעבוד קשה כדי להיות זמר, השיב בחיוב. עבדתי איתו שעות על גבי שעות באולפן על דיקציה והגשת של שיר. לשמחתי הוא מקפיד על כך עד היום".

עוד הוסיף מדינה: "הייתי מעלה אותו בהופעות שלי ומציג אותו ככישרון הבא. לא היה קל לפרוץ איתו, כי אז היינו מוקצים... כשאתניקס נכנסו לתמונה, נשארתי בגדר האב הרוחני. אף פעם לא רציתי להיות אמרגן".  

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם